איך זה שיש אנשים שהכל זורם להם ויש כאלה שנתקעים עם הראש בקיר ולא משנה מה, זה פשוט לא הולך?

מוזמנים להצטרף לסדנא יומית אונליין

פיתחו שערים

סוד תיקון המציאות

בואו ללמוד את סודות הטבע הרוחני של הבריאה ותיקון המציאות שיאפשרו לכם לייצר ביטחון, שפע וזרימה ולהכניס סדר והרמוניה לכל חלקי החיים.

עוד בתור ילד דברים לא הסתדרו לי…

הרגשתי בעולם מוזר ולמעשה הרגשתי לא שייך, ויותר מזה הרגשתי שהעולם כאילו "עשוי מפלסטיק". משהו בו לא אמיתי, תחושה שליוותה אותי כל חיי. 

הייתי ילד מופנם, מסוגר, שונה שתמיד חיפש דברים אחרים ממה שכולם מחפשים. אנשים לא הבינו אותי, סבלתי מחרדה חברתית, הייתי מבולבל ולא הבנתי איך לפעול במציאות. 

למרות הכל, איכשהוא למדתי להסתדר בחיים, ניסיתי לקשר ולחבר את החוטים בכוחות עצמי ולהסיק מסקנות לגבי טבעה האמיתי של המציאות, אבל כמובן בלי כלים או הדרכה רוב המסקנות היו מוטעות, חלקים ואמיתות סותרות. חיפשתי משמעות בדברים ולא מצאתי. לא הצלחתי למצא קשר בין הדברים והכל היה נראה לי מבולבל וחסר תכלית. 

פעלתי לרצות את כולם, חייתי חיים ללא ערכים…

ולכן בלית ברירה, החלטתי לחיות חיים ללא ערכים. כלפי חוץ פעלתי לרצות את כולם, אבל בפועל עשיתי רק מה שאני רוצה. היו לי הצלחות וכשלונות. פעם הייתי למעלה ופעם למטה, עמוק למטה. הייתי בטוח שדברים כמו דיכאון, כאבי ראש הם חלק מהחיים וככה העברתי את 30 שנות חיי הראשונות. 

בחוסר ברירה, הלכתי בתלם. לימודים תואר בטכניון, תואר שני ועוד…התקדמתי.  למרות שמבחינה חיצונית הייתי נחשב למוצלח שבחבורה ובעל מזל. כזה שתמיד נופל על המשרות הכי נחשקות ועל המשכורות הכי שמנות – מבפנים הייתי מת. הייתי מת מהלך, סוג של זומבי. למזלי היה לי סוג של כישרון מיוחד בלעשות רושם טוב וכלפי חוץ. אבל ידעתי שזה רק עניין של זמן עד שיעלו עלי. 

התחתנתי כי רק כי צריך. והתגרשתי אחרי שנה. היה לי כסף, אבל לא היתה לי סיבה להשתמש בו, כי שום דבר לא הסב הנאה. הייתי בתחתית. ויתרתי על הכל, על עבודת החלומות, על קשרים ועל החיים.

ממשרה בכירה בחברת תקשורת בינלאומית עם רכב, תנאים, נסיעות לחו"ל וחשבון מסעדות פתוח לאירוח לקוחות מחו"ל, מצאתי את עצמי שומר בחניון של קניון רמת אביב נושם אגזוזים של רכבים 8 שעות בשלהי חודש אוגוסט ובניקוי שירותי הפועלים כעובד ניקיון במשרה מלאה במפעל ממתקים בראשון לציון. 

היום העצוב בחיי!

יום הפרידה מאשתי הראשונה היה היום העצוב בחיי. זה לא עבד ולא ידעתי למה! אני זוכר את עצמי פוסע לאיטי בשדרות דוד המלך עם משאלת לב חזקה: "אני רוצה לפגוש מישהי שתחזיק אותי ולא תוותר לי" 

אחרי מספר חודשים הכרתי בחורה. שונה לגמרי מכל מה שהכרתי עד אז. גיליתי עולמות חדשים, מציאות חדשה. הבנתי דרכה שדברים יכולים להשתנות אם רוצים. שיש לנו יכולת להשפיע על המציאות, לשנות ולשפר, לטפל בעצמנו. 

כאבי הראש שלי חלפו, הדיכאונות, התקפי הזעם הלכו ופחתו. 

התחתנו!

יום אחד, ראיתי פרסום על לימודי מדיטציה. לא ידעתי מה זה. לפני 20 שנה זה היה פחות במרכז העניינים. הלכתי על זה וגיליתי עולם חדש. בזכות כוח ההתמדה שלי, תרגלתי בדביקות כל יום פעמיים ביום. לא עבר יום ללא תרגול. למדתי, קראתי והתעמקתי בשיטה עד לאיפה שרק יכולתי. 

סוף סוף התחלתי לקבל תשובות על שאלות ששאלתי את עצמי כל החיים. למרות זאת, לא הייתי מסופק, הרבה דברים הפריעו לי, הרבה סתירות לא התיישבו לי עדיין.

המהפך!

יום אחד, בעודי קורא ספר מתורגם מהשפה ההודית על אומנות המדיטציה, נתקלתי במשפט שתפס אותי והיכה בי כמו פטיש. זה מה שהיה כתוב ולי זה נצנץ כמו שמש: "כל אחד חייב ללמוד את הרוחניות של העם שלו". 

המשפט הזה הפיל אותי לקרשים והכניס אותי לדיכאון: "לעם היהודי אין רוחניות, יש רק דת"!

עם המשפט הסתובבתי כמה חודשים, עד שבהשגחה פרטית פתחו לי פתח לפנימיות התורה. בחרתי להיכנס!

קשה להסביר את התחושה הראשונית, והלוואי והייתי יכול לשחזר אותה. מצאתי את עצמי בהיכל עצום ואינסופי של ידע, תובנות, תשובות, בהירות ואור! 

מאותו רגע הקדשתי כל רגע וכל שניה מחיי להתעמק, להבין וללמוד. ובעיקר ליישם בפועל הלכה למעשה על החיים שהחלו להיווצר סביבי: זוגיות, משפחה, ילדים, עבודה, עסק ועוד…כל ויתור שעשיתי בחיים היו תמיד לטובת חיבור משמעותי יותר לאור הבורא. בשלב זה כבר ידעתי שזה החבל היחיד שאסור לי לעזוב ואין מחיר שאני לא מוכן לשלם.

סוף סוף מצאתי את עצמי על הקרון הנכון…

התקדמתי בחיים שלי… 5 ילדים, זוגיות, מעברים, עסקים. התחלתי לגדול, לצמוח ולהתפתח. בד בבד האתגרים היו גדולים מאי פעם: הכל הגיע ביחד בבת אחת. עומס מטורף ולעיתים חושך גדול: ריבים גדולים בזוגיות, עסקים כושלים, מינוסים בבנק, תינוקות שהגיעו כולם בבת אחת זה אחרי זה בלי לשאול, חוסר כיוון ופוקוס בחיים ועוד…

אבל הפעם המצב היה שונה! היה לי חבל לאחוז בו. היו לי כלים, ידע והבנה שהלכה התעמקה והשתכללה. ככל שהאתגר היה גדול באותה מידה התחזקתי והתפתחתי ומציאות חיי השתנתה נגד עיני. 

הבנתי את החלק שלי במציאות. להבין איפה להתעקש ואיפה לשחרר. איך לקרא את מציאות חיי ואיך להישאר מחובר, לא משנה מה. 

בשנים האחרונות התמקדתי בלעזור לאנשים בהצלחה עסקית. האמת היא שאני לא איש עסקים כזה מוצלח, יש הרבה ואפילו הרוב, טובים ממני. אבל היה משהו באמת הזאת שהייתי מחובר אליה, שעבר לכל אותם בעלי עסקים מתחת לפני השטח שיצר אצלהם הצלחות ופריצות דרך משמעותיות. 

ההרגשה היא שאני לא יכול להחזיק את זה רק אצלי יותר

וכך לאחרונה, לאחר התלבטות שלי שנים, גמלה בתוכי החלטה להעביר את הידע והכלים האלה שרכשתי והטמעתי בחיים שלי במשך 20 השנים האחרונות וכמעט בכל רגע מחיי היום יום שלי, הלאה לאנשים אחרים. אליכם!

בתקופה האחרונה, השקעתי מאמץ אדיר לנסות לארוז את הכל לכדי תבנית כזאת שניתן יהיה לצרוך, לעכל ובעיקר כזאת שכל אחד יוכל ליישם בחיים שלו בקלות יחסית. 

יצרתי תוכנית, וקראתי לה "פיתחו שערים" מתוך חזון אמיתי לעזור לכל אחד מאיתנו לגלות את האור שמחכה להתגלות בחיים שלו. לעזור לאנשים להשתחרר מסבל מיותר, מתקיעות, תסכול וכל סוג של חושך. 

שלכם, יהודה

אז מה בעצם אנחנו עושים לא נכון?

קיום המציאות לכאורה מכחיש וסותר את זה זה.

היות והמציאות מבחינת עצם קיומה היא דבר שלם, כך שאם נסתכל על טבע הבריאה נראה דבר מושלם ומפואר בשיא תפארתו, ערוך בטוב טעם, יופי ונועם ובלי שום חיסרון. הטבע ואפילו גוף האדם עצמו על כל המערכות הפועלות בתוכו פועלים בסדר מופתי ופלאי.

לעומת זאת…

קיום האדם מול אותה מציאות נתון לצידה ללא סדר וללא טעם: בעיות, צרות, חוסר סיפוק ודיכאון. מעטים אלה שבאמת מצליחים בחיים, וגם הצלחה זו לרוב מוגבלת לתחום אחד: כספי, זוגי, משפחתי וכן הלאה. ברוב הפעמים ההצלחה גובה מאיתנו מחיר כבד אשר גובה את חובו בתחום אחר בחיים: הצלחה עסקית או מקצועית באה על חשבון המשפחה או גובה מחיר בריאותי זה או אחר. 

החדשות הרעות הם: מעולם לא לימדו אותנו כיצד ליישב את הסתירה.

החדשות הטובות הם: את החוקים כל אחד יכול ללמוד.

ולכן רק חיבור נכון בין קיום המציאות השלימה לבין אי הסדר הקיים בחיינו יישב את אותה סתירה אחת ולתמיד ובאופן מוחלט. חיבור אשר תוצאתו תהיה זרימה מתמדת של שפע, שמחה תחושת סיפוק והצלחה מתמידים.

יישוב הסתירה בין שני חלקי מציאות זאת נקרא "תיקון".

גישה לחוקי הבריאה הרוחניים יאפשרו לכל אחד מאיתנו יישוב מלא של הסתירה במציאות, כך שאותה הרמוניה מוחלטת ושלימות אינסופית שקיימת במציאות תתחיל באופן הדרגתי להקרין על כל פרט ולחלחל לכל תחום בחיים שלנו כך שנוכל גם אנחנו לחיות חיים בהם ההרמוניה, שפע וסדר הם האיכויות השולטות.

התוכנית הייחודית שתקח את החיים שלך למקום שתמיד ידעת שאפשרי עבורך, אבל לא ידעת איך…

פיתחו שערים

סוד תיקון המציאות

במהלך 6 שבועות נעבור ביחד תהליך עוצמתי בחיים, בו הם נלמד את סודות הטבע הרוחני של הבריאה וסוד תיקון המציאות שיאפשרו לנו לייצר ביטחון, שפע וזרימה ולהכניס סדר והרמוניה מופלאה לכל חלקי החיים.

התוכנית מנגישה ידע וכלים רוחניים שהיו שמורים ומסוגרים במשך אלפי שנים בצורה פרקטית ופשוטה ובכך מאפשרת לכל אדם ברחבי הארץ והעולם לחוות שינוי מהותי ושורשי בכל תחומי החיים ולהגשים את החלום של חיים משמעותיים ומספקים

הנה בדיוק מה שתגלה בתוך שיטת 10 השלבים של פיתחו שערים:

 • Rתתחילו לעבוד הרבה פחות קשה ועומס מטורף ירד מכם.
 • Rאם אתם תקועים בקריירה שאתם לא אוהבים, תתחילו לראות אלטרנטיבות חדשות.
 • Rאם החיים שלכם "בסדר גמור", תקבלו תעוזה לבקש עוד מהחיים.
 • Rתתחילו להתחבר לייעוד האישי שלכם.
 • Rכוח להניע אצלכם שינויים כפי שמעולם לא חשבתם שאפשרי עבורכם.
 • Rתגלו איך אפשר לאהוב הרבה יותר בקלות, תרגישו משוחררים.
 • Rלהכניס ברכה והמשכיות לכל תחומי החיים.
 • Rתייצרו וודאות במקומות של חוסר וודאות.
 • Rתתחילו לחיות חיים הרבה יותר משמעותיים.
 • Rתכניסו לחיים ביטחון, שפע וזרימה.
 • Rתקבלו כיוון, בהירות, וביטחון.
 • Rתכניסו סדר והרמוניה נפלאה לכל תחומי החיים.
 • Rתעשו דברים שמעולם לא חשבתם שתעשו ולהגשים חלום אחרי חלום.
 • Rתבינו לעומק את מציאות חייכם.
תתחילו לקבל מענה מדוייק לכל השאלות שאי פעם שאלתם את עצמכם כך שסוף סוף תבינו למה זה קורה לכם ולמה אתם נמצאים איפה שאתם נמצאים. מתוך התובנה הזאת יתחיל להניע אצלכם שינוי כזה בחיים כפי שמעולם לא חשבתם שאפשרי עבורכם: 

מציאויות החיים שלכם יתחילו להשתדרג אצלכם באופן אוטומטי, טבעי וללא מאמץ.

דברים שתמיד נדחקו הצידה יתחילו לקבל סוף סוף ביטוי וממשות. הרצונות שלכם יתחילו לקבל ביטוי והרגשות שלכם יתחילו לקבל מילוי. תפסיקו לרצות ותתחילו לרצות ולממש רצונות. 

התוכנית תשנה לכם את החיים, כך שתתחילו לפרוח ולחיות ואף להרגיש שהגיע הזמן לממש את כל החלומות שלכם. 

וגם אם החיים שלכם היום ה"בסדר גמור", יש לכם חיים טובים, שיש לכם זוגיות טובה, המשפחתיות בסדר וכן הלאה…לפעמים "בסדר גמור" זה המקום הכי רחוק מהאושר ומהשפע שמחכה לנו. זה לגמרי שונה מלהיות בן אדם מאושר, שיודע מה הוא רוצה ויודע לבקש מה שהוא רוצה ומקבל עוד ועוד מהחיים. דברים שלא העזנו אף פעם לבקש פתאום הופכים להיות מאוד קלים לתקשור. 

ובקצרה:

איך להצליח בכל תחומי החיים בלי להתפשר על שום תחום. ממש בהכל! כי ברגע שהשורש מתוקן, הכל זורם, פשוט ככה כי זה טבעה האמיתי של הבריאה.

בנוסף לסרטונים שנפתחים בכל שבוע יש בתוכנית מידע שימושי בטבלאות וטפסים, המידע הזה עומד לרשותך לתמיד וניתן לעיין בו שוב ושוב ושוב

 • >טבלת עומס גליקמי.
 • >רשימת קניות.
 • >מקורות לשומן בריא מהצומח.
 • >הטבלה של ירקות בחמישה צבעים.
 • >טבלת הפירות המותרים וכמה מכל פרי.
 • >טופס למילוי המדדים ומעקב.
 • >טופס רישום מזון.

אז מה ההשקעה שלך בתוכנית?

(ובעצמך ובבריאות שלך)

בהרשמה כעת לתוכנית:

יש לך:

 1. פגישה מקוונת אישית בשווי 1200 ש"ח

הפגישה נמשכת בין שעה לשעה וחצי. בסוף הפגישה מקבלים סיכום פגישה בכתב עם תכנית אישית מותאמת במיוחד לך (מביאים לפגישה בדיקות דם ורשימת תרופות)

 1. תוכנית דיגיטלית המתפרסת על 8 שבועות בשווי 1800 ש"ח
 2. מפגשים שבועיים בזום בשווי 2400 ש"ח
 3. קבוצת וואטסאפ סגורה אך ורק למשתתפי התוכנית בשווי 1800 ש"ח

חישוב מהיר של שווי של התוכנית ושל כל מה שמקבלים מגיע ל 7200 ש"ח. 

למרות שזה חישוב הערך של התוכנית, אין לי כוונה לתמחר תוכנית כה חשובה בסכומים שלא יהיו נגישים לכל האוכלוסיה (אלה שמוכנים לקחת אחריות על החיים שלהם ועל בריאותם)

ולכן…

 

המחיר של התוכנית לא יהיה 7200 ש"ח!

המחיר שאני מתכננת להשיק את התוכנית יהיה 3600 ש"ח בלבד.

אבל…

בגלל שהתוכנית נמצאת בתקופת השקה,

ניתן יהיה להצטרף במחיר השקה מיוחד

(על בסיס כל הקודם זוכה)

ולכן…

ההשקעה שלך היום בתוכנית המשולבת פשוט לאזן את הסוכר היא 1800 ש"ח בלבד!

מחיר השקה מיוחד: 1800 ₪ בלבד!

רגע! יש גם בונוסים מעולים

(שיעזרו לך ביישום התוכנית)

 1. ספר ההדרכה לשליטה בסוכרת ללא תרופות, שבו רשומים כל העקרונות לאיזון הסוכר עם הסברים מפורטים.  
 2. חוברת תוספי תזונה וצמחים מאזני סוכר שבה רשומים הצמחים העיקריים שיש עליהם מחקרים והוכחו כיעילים להורדת רמת הסוכר.
 3. חוברת מתכונים פשוטים וקלים להכנה מאזני סוכר.
 4. פרק שלם העוסק בכבד שומני מתוך הקורס היוקרתי שלי: "תזונה מונעת מחלות". בהרצאה זו אני מסבירה מה זה בכלל כבד שומני, ממה הוא נגרם? מה הסיכונים למי שיש כבד שומני? האם יש טיפול  רפואי? מה הטיפול הטבעי. אם יש לך סוכרת או עודף משקל קיים סיכון לפתח כבד שומני, נלמד איך מונעים מזה לקרות?

שאלות נפוצות

אני מתקשה עם המחשב והטכנולוגיה, איך אסתדר עם התוכנית?

התוכנית מאד פשוטה לתפעול וגם יש תמיכה טכנית ולכל שאלה יינתן מענה

האם חייבים לעבוד עם המחשב?
לא, אפשר לצפות בסרטונים גם בנייד
אין לי כלל ידע בבישול, האם זה נדרש?
התוכנית מותאמת לך באופן אישי, בהתאם להעדפות והיכולת ליישם
אין לי זמן לבלות במטבח...
יש פתרונות – למשל הפנייה לחברה שמספקת מזון לפי ההמלצות שקיבלת
האם התוכנית מתאימה לצמחונים וטבעונים?
כן – התוכנית מותאמת להעדפות התזונתיות שלך. גם מי שטבעוני צריך לדעת לאכול נכון במסגרת הטבעונות. למשל – בורקס תפוחי אדמה זה טבעוני אבל ממש לא בריא בשבילך.
האם אצטרך לעבור לטבעונות?
לא. התוכנית היא מאוזנת ומאפשרת גיוון תזונתי
ומה יקרה אחרי שאסיים את התוכנית? האם הסוכר יעלה בחזרה?
היתרון של התוכנית הזו, בניגוד לדיאטות קיצוניות היא ההמשכיות. ברגע שלומדים מה נכון לך – ממשיכים באותו אורח חיים ושומרים על ערכי סוכר, כולסטרול ועל המשקל התקין.
זה יקר לי
הכסף שייחסך בתרופות, תוספי תזונה , דיאטות אופנתיות וטיפולים עתידיים להתמודדות עם נזקי הסוכרת רב בהרבה.
כמו כן ניתן לפרוס את הסכום ל 12 תשלומים.
Call Now Button